3 שלבים פשוטים לתזונה לאובדן שומן

תזונה היא פשוטה. המחקר אפילו מוכיח זאת. הרשה לי להראות לך איך, רק על ידי התבוננות בכמה מחקרים בסיסיים ההורסים את “מיתוסים תזונתיים” קלאסיים ומאמתים אכילת אוכל טבעי שלם הוא דרך בסיסית לאבד שומן. המיתוס הראשון שפורץ במחקר מדעי הוא זה “פירות משמין אותך “.

זו בדיחה כזו, אבל אני ממשיכה לשמוע אותה כל הזמן. מה אומר המחקר?

במחקר שנערך בכתב העת האמריקאי לתזונה מדעית (85: 1465-1477, 2007) החוקרים הכניסו נבדקים לאחת משתי קבוצות דיאטה דלות בשומן. ההבדל היחיד היה שקבוצה אחת אכלה הרבה יותר פירות וירקות. בסוף המחקר לשנה, הנבדקים שאכלו הרבה יותר פירות וירקות איבדו הרבה יותר משקל מהקבוצה השנייה.

יתר על כן, אוכלי הפירות והצמיחן דיווחו שהם פחות רעבים אך גם הצליחו לאכול הרבה יותר אוכל (כלומר, הם הצליחו לאכול הרבה פירות וירקות דלים קלוריות ששמרו עליהם מלאים כל הזמן) ו

בשורה התחתונה, פירות לא משמנים אותך. למעשה, זה עוזר לך לרדת במשקל, וכך גם אכילת הרבה יותר ירקות. זו הסיבה שפירות וירקות הם 2 מתוך 3 המרכיבים של בסיס דיאטה בסיסי לאובדן שומן בתזונה.

המרכיב הנוסף של קרן דיאטת אובדן שומן הוא אגוזים גולמיים.

עכשיו הרבה אנשים מאמינים שאכילת אגוזים תשמין אותך, אך מחקרים מראים אחרת. על פי מחקר סקירה שפורסם בכתב העת Journal of Nutrition (138: 1741S-1745S, 2008), אגוזים קשורים למדד המוני של פלג ג’רזי סטאד רן גוף נמוך יותר. בנוסף, כאשר הנבדקים מוסיפים אגוזים לתזונה שלהם, זה לא גרם לעלייה במשקל.

החוקרים מאמינים כי אגוזים עוזרים למלא אתכם (בזכות הסיבים) וייתכן שלא כל הקלוריות מאגוזים נספגים בגופכם.

ולבסוף, מחקרים מסוימים אפילו מצאו שהרבה יותר קל לאנשים לדבוק בדיאטה כאשר אגוזים היו בתוכנית הארוחה שלהם.

מחקרים שנערכו לאחרונה הראו כי הנבדקים איבדו הרבה יותר מסת שומן והפחתה רבה יותר בלחץ הדם הסיסטולי שלהם כאשר החליפו שקדים פחמימות מורכבות בתזונה שלהם.

(הפניה: Wien, M., et al. Almonds לעומת פחמימות מורכבות בתוכנית להפחתת משקל. Int. J. Obes. 27: 1365-1372, 2003.)

כך שלמרות האמונה הנפוצה שאגוזים ישומנו אותך, אין מחקר שיגבה את זה.

למעשה, אגוזים יעזרו לכם להישאר מרוצים ויעניקו לכם סיבים, שומנים בריאים ואפילו חלבון כלשהו. וזו הסיבה שאגוזים הם המרכיב השלישי בבסיס הדיאטה הבסיסי לאובדן שומן.

לאחר שתניח את הבסיס ג’רזי נבחרת קרואטיה בכדורגל על ידי התבססת על תזונה וארוחות על פירות גולמיים, ירקות ואגוזים, תוכלו להתחיל להוסיף דגנים מלאים, בשר, חלב ואפילו תוספי מזון וכו ‘.

אין “דרך אחת הטובה ביותר” לאכול. אם אתה רוצה להיות צמחוני, זה בסדר. אתה יכול להיות רזה וחזקה וסקסית בלי לאכול בשר. אם אתה רוצה לשתות בשר כל לילה לארוחת ערב, אתה ג’רזי נבחרת סנגל בכדורגל יכול גם לאבד שומן בבטן עם סוג כזה של תזונה, עם זאת אתה צריך לוודא שהבשר איכותי, ועליך להבין שיכולות להיות השלכות בריאותיות שליליות על א דיאטה עשירה בבשר אדום מעובד.

אבל בגישת התזונה הבסיסית, תאבד שומן על ידי אכילת מזונות מלאים בריאים, סיבים עתירי סיבים דל-סוכר כמו ירקות (ברוקולי, פלפלים וירוקים), פירות (תפוזים, תפוחים, תותים ואוכמרים), אגוזים (שקדים, קשיו ואגוזי מלך) ודגנים מלאים (לחם שיבולת שועל ורב-גרגירים). ותוכלו גם ליהנות ממנות בשפע בקר, עוף ודגים.

בנוסף, אתה מקבל את ארוחות הרמאות שלך לצפות אליהן ולגרום להן לעבוד על הקסם שלהם 🙂

תזונה לאובדן שומן היא כל כך פשוטה. תהנה!

למערכת בניית השרירים המלאה של קרייג לחצו כאן!

——————————————————————————— – על הסופר קרייג בלנטין:

קרייג הוא מומחה מוסמך לחוזק ומיזוג וכותב לבריאות גברים, כושר גברים, כושר מרבי, שרירים וכושר שלה ומגזיני חמצן. אימוני אימוני הסערה המסחריים שלו באימוני אובדן שומן סייעו לאלפי גברים ונשים ברחבי העולם לאבד שומן, להשיג שרירים ולהיות רזים תוך פחות מ -45 דקות שלוש פעמים בשבוע. לקבלת מידע רב יותר על אימוני אימוני הסערה שיעזרו לכם לשרוף שומן ללא מפגשי קרדיו ארוכים ואיטיים או ציוד מפואר, בקרו

comments
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *